Aktualności

Elektryczne Kia będą seryjnie wyposażone w ładowarki Green Cell

Już od przyszłego miesiąca wszystkie samochody elektryczne marki Kia wyprodukowane w 2024 roku będą seryjnie wyposażone w przenośne ładowarki Habu SE o mocy 11 kW. Najnowszy produkt krakowskiej firmy Green Cell wyróżnia brak wallboxa umieszczonego na kablu, bo wszystkie jego elementy znajdują się we wtyczkach. Dzięki temu nowi właściciele samochodów elektrycznych marki Kia nie będą musieli inwestować w montaż wallboxa w garażu. Jego funkcję spełnia przenośna ładowarka Habu SE firmy Green Cell, która zajmuje bardzo mało miejsca i można z niej korzystać zarówno w domu, jak i podczas podróży. Wystarczy dostęp do zwykłego gniazdka.

We wtyczce ładowarki Habu SE znajduje się wyświetlacz, na którym są widoczne wszystkie opcje i parametry ładowania. Ładowarką steruje się za pomocą jednego przycisku. Urządzenie jest dostarczane w eleganckim etui.

Innowacyjność, funkcjonalność i elegancję przenośnej ładowarki Habu SE potwierdza prestiżowa nagroda Red Dot Design Award, którą firma Green Cell otrzymała w tym roku.