Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Dacia na salonie samochodowym w Genewie

dacia_76045_global_en_.jpgNowa seria limitowana w gamie marki Dacia: bardzo przystępna oferta plus atrakcyjny wygląd i wysoki komfort. W Genewie zobaczymy Dustera Essential – nową serię limitowaną, która na polskim rynku będzie oferowana, jako Duster Open. Pierwsza zautomatyzowana skrzynia biegów marki Dacia – EASY-R – obecna w ofercie z silnikiem TCe 90, będzie teraz dostępna z silnikiem dCi 90 nadal w bardzo konkurencyjnej cenie. Na Facebooku, Dacia ma już 3 miliony fanów. Społeczność fanów marki stale rośnie. Rekordowe wyniki w 2015 roku – ponad 550 tysięcy samochodów sprzedanych na wszystkich rynkach świata, co stanowi wzrost o blisko 8%.

Początek 2016 roku jest dla Dacii okresem intensywnego rozwoju. Grono fanów marki na Facebooku osiągnęło właśnie liczbę 3 milionów. Rok 2015 był dla Dacii rekordowy pod względem wielkości sprzedaży. Podczas Salonu Samochodowego w Genewie, Dacia zaprezentuje nową serię limitowaną, która zostanie wprowadzona w wielu modelach tej marki oraz zautomatyzowaną skrzynię biegów Easy-R o 6 przełożeniach, która zostanie wprowadzona do oferty silników wysokoprężnych.

Nowa seria limitowana w gamie Dacia prezentowana na przykładzie modelu Duster Essential

Duster Essential, eksponowany na stoisku marki Dacia podczas Salonu Samochodowego w Genewie, prezentuje nową serię limitowaną obejmującą wiele modeli samochodów (oferowaną na modelach Duster, Sandero, Logan, Logan MCV, Dokker i Lodgy). Na polskim rynku seria ta będzie oferowana pod nazwą Open. Nowa seria limitowana oferowana jest w bardzo przystępnej cenie, jednocześnie ma atrakcyjny wygląd oraz oferuje odpowiedni poziom wyposażenia.