Aktualności

Akcesoria Cupra do zadań specjalnych

Jesienno-zimowa aura potrafi zaskakiwać – zarówno piękną, słoneczną pogodą, jak i nagłymi opadami śniegu. W obu przypadkach, w zależności od preferencji kierowcy decydują się na spontaniczne, weekendowe wyjazdy. Dzięki licznym akcesoriom dostępnym dla modelu CUPRA Leon kilkudniowa wyprawa może okazać się o wiele prostsza do zorganizowania.

Każdemu według potrzeb

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników swoich samochodów, barcelońska marka przygotowała zestaw akcesoriów, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał samochodu także w sytuacji, gdy konieczne jest bezpieczne przetransportowanie sprzętu sportowego. Wśród dostępnych w ofercie akcesoriów dla modelu CUPRA Leon znajduje się między innymi bagażnik na narty, który pomieści do 6 par nart lub 4 deski snowboardowe. Co więcej, bagażnik pokryty jest miękką gumą, która ochroni sprzęt podczas podróży, a jego montaż nie wymaga dodatkowych narzędzi, ponieważ pasuje on do większości relingów dachowych. Dodatkowo akcesorium posiada zabezpieczenie antykradzieżowe.

Analogicznie, podczas podróży nad morze, pomocny okaże się bagażnik surfingowy. Model ten dopasowuje się idealnie do rozmiaru i kształtu deski, ułatwiając jej załadunek lub rozładunek. Ponadto w przypadku tego akcesorium użytkownik zmieści nawet do dwóch desek surfingowych wraz z masztami.

Akcesoria do modelu CUPRA Leon pozwalają na transport nart czy też desek snowboardowych, dzięki czemu nie trzeba martwić się o bezpieczne przewiezienie takiego gabarytowego i często problematycznego w transporcie bagażu. Ich szybki montaż oraz łatwość użytkowania sprawiają, że podjęcie decyzji o wyjeździe i skorzystaniu z nadarzającej się okazji pogodowej dla wielu osób przestaje być kłopotem logistycznym, także w przypadku przewozu rowerów – przyznaje Katarzyna Dziomdziora, PR managerka marek SEAT i CUPRA.

Dla miłośników kolarstwa

Z myślą o pasjonatach jazdy na rowerze, wypatrujących okazji do ruszenia na szlak, CUPRA przygotowała dwa rozwiązania. Jednym z nich jest specjalnie zaprojektowany bagażnik dachowy na rowery. Jego mocowanie jest niezwykle proste, dzięki czemu bardzo szybko można umieścić bezpiecznie rower na dachu CUPRY Leona. Inną opcją jest bagażnik rowerowy na hak holowniczy. Za jego pośrednictwem możliwe jest przetransportowanie maksymalnie dwóch rowerów. Bagażnik ten mocowany jest do stalowej kuli holowniczej, umieszczonej z tyłu samochodu. Z kolei dzięki gumowej powłoce zapewnia ochronę i bezpieczny transport sprzętu kolarskiego.