Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Wybrane modele Kia z roku modelowego 2023 dostępne od ręki

W przeciwieństwie do wielu innych producentów, Kia nie ma problemu z dostępnością samochodów. Co więcej, modele z najpopularniejszej rodziny Ceed – hatchback, kombi, ProCeed i XCeed oraz bestsellerowego SUV-a Sportage i miejskiego crossovera Stonic Kia oferuje teraz nie tylko bez czekania, ale również z bardzo atrakcyjnym finasowaniem. Dla klientów indywidualnych przygotowano kredyty – niski procent i 50/50 z RRSO 0% (dotyczy modeli XCeed i Sportage) oraz wynajem długoterminowy Kia For You, a dla firm – Leasing operacyjny, Smart Leasing i wynajem długoterminowy Kia For Business.

Oferta finansowania zakupu dla klientów indywidualnych

Kredyt niski procent z oprocentowaniem od 5,99% w skali roku. Oprocentowanie jest stałe w całym okresie finansowania, który wynosi od 12 do aż 96 miesięcy. Pierwsza wpłata nie jest wymagana.

Kredyt 50/50 z RRSO 0%. Okres finansowania wynosi 12 miesięcy. W 12-tym miesiącu trwania umowy nabywca musi spłacić drugą połowę wartości samochodu. Bez odsetek.
Kia For You, czyli miesięczne raty za wynajem długoterminowy, które obejmują nie tylko opłatę za użytkowanie samochodu, ale również koszt obowiązkowych przeglądów technicznych, ubezpieczenie, a nawet wymianę opon z letnich na zimowe lub odwrotnie. Wysokość raty zależy od wysokości pierwszej wpłaty, która może wahać się w przedziale od 0 do 30% wartości auta, okresu finansowania (od 30 do 60 miesięcy) oraz od deklarowanego rocznego przebiegu (od 10 do aż 70 tysięcy kilometrów rocznie).

Oferta finansowania zakupu dla firm

Leasing operacyjny z oprocentowaniem od 104,8%. Wpłata własna wynosi od 0 do 45% wartości samochodu, a okres finansowania – od 24 do 72 miesięcy. Wysokość wykupu może wahać się w przedziale od 1 do 19% wartości auta. Stopa procentowa jest zmienna.

Smart Leasing. Od leasingu operacyjnego różni się znacznie niższą ratą. Wpłata początkowa może wynosić od 0 do 30% wartości samochodu, natomiast okres finansowania – od 24 do 47 miesięcy. Leasingobiorca jest zobowiązany zadeklarować roczny przebieg. Po zakończeniu umowy decyduje on, czy oddaje samochód dealerowi, czy wykupuje go. Wysokość wykupu może wahać się od 57 do 69% wartości auta. Oprocentowanie Smart Leasingu jest zmienne.

Kia For Business. Wynajem długoterminowy – identyczny, jak Kia For You dla klientów indywidualnych – tyle że dla nabywców firmowych. Nawet parametry obydwu produktów są identyczne – 1-sza wpłata od 0 do 30%, okres finansowania od 30 do 60 miesięcy, przebieg od 10 do aż 70 tysięcy kilometrów rocznie. Miesięczna rata również obejmuje koszty – ubezpieczenia, obowiązkowych przeglądów technicznych i opon wraz z ich wymianą w całym okresie trwania umowy. Przed jej zakończeniem użytkownik auta decyduje, czy oddaje je do salonu, czy wykupuje. Wysokość wykupu zależy od parametrów wynajmu.

Liczba samochodów objętych promocyjnym finansowaniem jest ograniczona. Oferta jest ważna do 31 marca 2023 roku.