Aktualności

Ruszaj w miasto z energią!

P90190789-bmw-i3-urban-mobility-07-2015-600pxDo 23 października trwa akcja iTaxi oraz BMW. Na ulicę Warszawy wyjadą ciche i nowoczesne auta elektryczne BMW i3. W ramach promocji, każdy kto w aplikacji iTaxi „upoluje” samochód oznaczony firmowym logo BMW, będzie mógł za darmo przejechać się elektrycznym autem.

Dla pasażerów jest to okazja żeby osobiście poznać zalety tego nowoczesnego pojazdu i przekonać się, że samochód na prąd może posiadać futurystyczną sylwetkę, luksusowe wnętrze i sportowe przyspieszenie. BMW i3 to rewolucja w motoryzacji, ale też w pełni użyteczne, wygodne i oszczędne auto miejskie.

To kolejny raz kiedy iTaxi oferuje swoim klientom możliwość testowania ciekawych modeli samochodów. Jak podkreślił Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi: „Tego typu promocję cieszą się sporym powodzeniem wśród naszych pasażerów, ale myślę, że tym razem zainteresowanie będzie wyjątkowo duże ponieważ BMW i3 to niecodzienny widok na warszawskich ulicach. Cieszę się, że na czas trwania akcji flotę iTaxi zasilą tak zaawansowane technologicznie samochody bo świetnie pasują do naszej oferty, czyli do aplikacji mobilnej”.

BMW i3 można zamawiać w iTaxi do 23 października (z wyłączeniem niedzieli) na terenie Warszawy. Więcej szczegółów na temat akcji oraz informacje o godzinach, w których jeżdżą elektryczne BMW można znaleźć na stronie: http://itaxi.pl/ruszajwmiasto/ .