Elektromobilność

Rusza Mobilne Centrum Edukacyjne PSPA

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) zdecydowało się na zakup modelu VW ID.Buzz w salonie Grupy Cichy-Zasada. To w pełni elektryczny, w pełni połączony i w pełni zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju samochód. ID.Buzz wyruszy na drogi jako Mobilne Centrum Edukacyjne propagujące i rozwijające elektromobilność.

Grupa Cichy-Zasada partnerem PSPA

ID.Buzz wyruszy na drogi jako Mobilne Centrum Edukacyjne wspierające na co dzień zespół Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz EV Klub Polska w propagowaniu i rozwoju elektromobilności. Wypełnionego ekspertami rynku busa spotkać będzie można wszędzie tam, gdzie pojawi się temat dekarbonizacji transportu: na kongresach, debatach, wykładach czy też podczas wydarzenia EV Experience, w trakcie którego Buzz pełnić będzie rolę samochodu bezpieczeństwa (Safety Car) – mówi Maciej Mazur, Dyrektor Zarządzający PSPA.

 VW ID.Buzz w roli Mobilnego Centrum Edukacyjnego to świetne potwierdzenie i wizytówka działań Grupy Cichy-Zasada. Wyznacza on nowe standardy swoimi technologiami i różnymi możliwościami konfiguracji, a jednocześnie jest praktyczny, przemyślany i wielozadaniowy w każdym aspekcie.

W tym roku podpisaliśmy umowę i zostaliśmy oficjalnym partnerem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Wspólnie z PSPA oraz EV Klub Polska będziemy rozwijać oraz szerzyć ideę elektromobilności. Cieszymy się także, że jako Grupa Cichy-Zasada zostaliśmy wybrani przez PSPA do realizacji tak szczególnego zamówienia. Wydanie modelu ID.Buzz dla naszego partnera jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dowodem zaufania. To dowód na to, że świat motoryzacji nieustannie przyspiesza, a my dzięki takim współpracom i rozwijającej się ofercie, dotrzymujemy mu tempa. Myślimy i działamy szeroko, a pozycja lidera rynkowego jest dla nas dodatkową mobilizacją, żeby stać się naturalnym liderem elektromobilności na polskim rynku – mówi Mieszko Hałas, Dyrektor Marketingu Grupy Cichy-Zasada.

Grupa Cichy-Zasada śmiało patrzy w przyszłość także na innych obszarach swojej działalności. Każdego dnia wyznacza sobie nowe cele i nieustannie dąży do zrównoważonego rozwoju. Zaangażowanie oraz odpowiedzialność przekłada także na inicjatywy poza motoryzacyjne, takie jak redukowanie zużycia energii i emisji szkodliwych substancji w salonach poprzez montowanie fotowoltaiki i stacji ładowania. – Wybór padł na ID.Buzz-a z powodu jego bezkonkurencyjności w swojej klasie. Świetne osiągi oraz ponadczasowy design nawiązujący do kultowego T1 sprawiają, że auto budzi pozytywne emocje i nie da się przejść obok niego obojętnie. Już niedługo nasz Buzz wyjedzie na ulice, gdzie pełnić będzie rolę ambasadora EV Klub Polska za co serdecznie dziękujemy Volkswagen Group Polska oraz Grupie Cichy-Zasada, którzy sprawnie przeprowadzili nas przez proces zakupu i wsparli rozwój naszego projektu – dodaje Piotr Ziółkowski, Koordynator EV Klub Polska.