Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Renault do odbioru

Renault posiada samochody osobowe do szybkiego odbioru. Wśród modeli dostępnych na stanie są Renault Clio, Captur, Arkana czy Megane E-Tech 100% electric. Wybrane samochody mogą zostać dostarczone do wybranego dealera w całej Polsce.

Sytuacja produkcyjna poprawiła się na tyle, że skróciliśmy czas oczekiwania na zamówione samochody i wiele modeli jest dostępnych praktycznie od ręki. Dodatkową korzyścią dla klienta − oprócz szybkiej dostawy − jest atrakcyjna oferta finansowania i ubezpieczenia − mówi Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Renault Clio

Oferta na Renault Clio z terminem odbioru od ręki to możliwość uzyskania zniżki do 3000 zł, przy pozostawieniu auta w rozliczeniu lub z ubezpieczeniem na poziomie 1%. Rabat może być wyższy dla klientów, którzy decydują się na zakup samochodu z rocznika 2022. Na Renault Clio uruchomiona została oferta specjalna, na której klient może zyskać do 7600 zł (korzyść wynikająca z rabatu i zniżki na ubezpieczenie).

W ramach programu „Fast Track” (dostawa do 30 dni) można zakupić Renault Clio w bogato wyposażonej wersji techno TCe 140 w atrakcyjnym finansowaniu Easy Box już od 649 zł miesięcznie. Dostępne są różne okresy finansowania.

Renault Captur

Renault Captur w ofercie „Fast Track” (dostawa do 30 dni) jest dostępne w wersji techno mild hybrid 140 EDC z automatyczną skrzynią biegów. Możliwe są różne okresy finansowania. Można połączyć ofertę z promocyjnym ubezpieczeniem samochodu na poziomie 1% lub promocyjnym pakietem Easy Service. W czerwcu br. klient może zyskać dodatkowe wyposażenie o wartości 12 800 zł w kredycie Easy Box.

Przy zakupie Renault Captur z rocznika 2022 kupujący może uzyskać do 4000 zł rabatu.

Renault Arkana

Przy zakupie Renault Arkana w limitowanej ofercie z roku produkcji 2022 klient może teraz zyskać do 13 800 zł na rabacie i ubezpieczeniu. Wybierając Arkanę z roku modelowego 2023 klient może zyskać 4 500 zł zostawiając w rozliczeniu dotychczasowy pojazd (bez względu na markę) lub skorzystać z ubezpieczenia 1%.

Renault Megane E-Tech electric

Renault Megane E-Tech electric jest aktualnie dostępne w limitowanej ofercie, z zyskiem dla kupującego do 58 000 zł (rabat do 24 000 zł + dofinansowanie z programu „Mój elektryk” + korzyść wynikająca z ubezpieczenia w wysokości 1,3%).