Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Promocyjne ceny Nissana X-Trail

Nissan X-Trail to najpopularniejszy samochód sportowo-użytkowy na świecie, który od swojej premiery w 2000 roku znalazł już ponad 3,7 mln nabywców. Jego najnowsza odsłona z wyrazistym stylem nadwozia, wysoką jakością materiałów oraz innowacyjnymi technologami zwiększającymi bezpieczeństwo, dostępna jest teraz w ramach specjalnej oferty. Ceny podstawowej wersji, Visia, rozpoczynają się już od 97 000 złotych.

Flagowy przedstawiciel marki w segmencie crossoverów jest autem przeznaczonym dla aktywnych rodzin, które wolne chwile poświęcają swoim pasjom. W rezultacie pojazd oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań z zakresu funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Doskonałymi przykładami mogą być elektrycznie regulowana klapa bagażnika z funkcją obsługi bezdotykowej lub reflektory FULL LED z funkcją dynamicznego doświetlania zakrętów. Teraz te i wiele innych rozwiązań, czyniących z Nissana X-Trail doskonały samochód na rodzinne przygody, dostępnych jest w jeszcze korzystniejszych cenach. W zależności od wybranej opcji wyposażenia (Visia, Acenta, N‑Connecta lub Tekna) korzyści mogą wynieść od 5 000 do 7 000 złotych.

Szeroka gama dostępnych wersji sprawia, że z oferty mogą skorzystać klienci posiadający różne priorytety związane z zakupem rodzinnego SUV-a. Przykładowo za kwotę 97 000 złotych kierowca otrzymuje podstawową wersję Visia z benzynowym silnikiem 1,6 l o mocy 163 KM. Model wyposażony jest standardowo m.in. w 6 poduszek powietrznych, tempomat i ogranicznik prędkości, światła do jazdy dziennej w technologii LED, 17-calowe felgi ze stopów metali lekkich, klimatyzację, elektrycznie regulowane szyby oraz system Stop/Start.

Jednocześnie osoby dysponujące większym budżetem mogą skorzystać z oferty na wersję N-Connecta wyposażoną w silnik 2.0 dCi o mocy 177 KM, której ceny rozpoczynają się od 144 950 złotych. Model w takiej konfiguracji oferuje dodatkowo takie rozwiązania, jak system kamer 360°, relingi dachowe oraz pakiet bezpieczeństwa czyli inteligentny system automatycznego hamulca awaryjnego, ostrzeżenia o niezamierzonej zmianie pasa ruchu i rozpoznawanie znaków drogowych. Ponadto został wyposażony w rozwiązania podnoszące komfort użytkowania, jak elektrycznie regulowana klapa bagażnika z funkcją obsługi bezdotykowej czy system inteligentnego kluczyka.

Atrakcyjne pakiety finansowania

Na polskim rynku X-Trail, wspólnie z modelami Qashqai i Juke, tworzy zwycięskie trio, dzięki któremu Nissan jest liderem w segmencie crossoverów. Wiemy, że klienci poszukujący tego typu pojazdów oczekują kompleksowego podejścia, które tak jak ich samochody łączy w jednym pakiecie wiele różnych elementów. Z tego powodu specjalną propozycję cenową wzbogaciliśmy o atrakcyjne pakiety finansowania” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

Oferta została przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Przedstawiciele pierwszej grupy mogą skorzystać z opcji KREDYT SELECT, w której miesięczne raty rozpoczynają się od 984 złotych brutto. Równocześnie przedsiębiorcy mogą wybrać ofertę LEASING SELECT, w którym miesięczna opłata rozpoczyna się od 592 złotych netto.