AktualnościGry

Promocje na F1 2021 już niedługo na wszystkich platformach

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) wprowadza dzisiaj ostatni darmowy tor w ramach aktualizacji zawierającej trasę Jeddah, która debiutuje w grze jeszcze przed przedostatnim wyścigiem sezonu F1, który odbędzie się 5 grudnia. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1® 2021. Aby uczcić jeden z najbardziej ekscytujących sezonów w ostatnich latach, gracze mogą też cieszyć się F1® 2021 w ramach specjalnych promocji z okazji Black Friday już od 19 listopada.

Tor w mieście Dżudda to najdłuższy i najszybszy wyścig uliczny w aktualnym kalendarzu. Najwyższe prędkości bolidów przekraczają na nim 250km/h. Trasa dała twórcom wyjątkową możliwość stworzyć unikalny tor, który charakteryzuje prędkość i liczne szanse na wyprzedzanie. Gracze będą mogli rywalizować na nim w grze jeszcze zanim zadebiutuje w oficjalnych wyścigach F1, kiedy, co bardzo prawdopodobne, rozstrzygną się losy tegorocznych Mistrzostw Świata.

“Nasi gracz kochają nowe trasy, a Jeddah jest wyjątkowa, ponieważ debiutuje jeszcze zanim kierowcy zawitają do Arabii Saudyjskiej w grudniu” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Jeddah ma potencjał stać się jednym z najbardziej wypełnionych rywalizacją torów, z długimi, szybki prostymi odcinkami i licznymi sekcjami, które pozwalają na wyprzedzanie. Nasze studio wykonało niesamowitą pracę odwzorowując tor jeszcze przed jego oficjalną inauguracją”.

Aby uczcić końcówkę tegorocznego sezonu, gra F1® 2021 będzie dostępna promocyjnie z okazji Black Friday w sklepach cyfrowych. Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą teraz też wypróbować F1® 2021 za darmo w ramach wersji próbnej dostępnej już teraz do pobrania. Pozwala ona na wypróbowanie początku trybu fabularnego Braking Point, a także udział w Grand Prix Monzy i tygodniu otwarcia w trybie My Team.

F1® 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata FIA Formuły 1™, może pochwalić się kilkoma nowościami, w tym ekscytującym, nowym tryb fabularnym “Braking Point”, rozbudowanym trybem Kariery, który pozwala dwóm graczom na wspólne wyścigi oraz trybem Real-Season Start, który pozwala graczom dołączyć do trwającego właśnie sezonu, adoptując aktualne rankingi kierowców i konstruktorów.

Tor Jeddah