AktualnościGry

Poznajcie gwiazdy trybu Braking Point

Braking Point to nowy, fabularny tryb, który zawita do F1® 2021 razem z usprawnieniami rozgrywki. Kariera dla Dwóch Graczy pozwala graczom na wspólną rozgrywkę lub współzawodnictwo w synchronizowanych sesjach. Opcja Real-Season Start daje możliwość dołączyć do aktualnych rozgrywek Formuły 1® w dowolnym momencie, z zachowaniem aktualnych statystyk i wyników F1® 2021 oferuje również szereg powracających opcji, jak tryb My Team, wyścig na dzielonym ekranie dla dwóch graczy i wiele ustawień wspierających kierowców, aby każdy, niezależnie od swojego poziomu umiejętności, mógł uczestniczyć w rywalizacji.

  • Aiden Jackson

Aiden to wschodząca gwiazda. Młody, obiecujący kierowca, który stawia swoje pierwsze kroki w sezonie F1® i z podziwem patrzy na swojego kolegę z zespołu, Caspera Akkermana. Jackson odbierany jest jako człowiek sukcesu, któremu udało przebić się przez szeregi F2™. Wzbudza sympatię i kamery zdają się go lubić. Jednak za kulisami, Aiden stara się poradzić sobie z przejściem do wielkiej ligi. Spodziewa się zainteresowania ze strony jednego z większych zespołów i oczy fanów już zwrócone są w jego stronę.

  • Casper ‘Cas’ Akkerman

Znany ze swojego chłodnego i zdawkowego podejścia. Pewna ręka Caspera ma za zadanie wyciągnąć jego zespół z walki w środku pola. Jego spokojny temperament i determinacja skutecznie prowadziły go przez jego bogatą karierę. Jednak ze znaczącym napływem młodych talentów, Casper odczuwa presję związaną z próbą pozostania w szczycie formy mimo tego, że jest u zmierzchu swojej kariery.

  • Devon Butler

Antagonista Braking Point. Devon to nie tylko wygadany, buńczuczny podlotek, który próbuje zaistnieć w świecie Formuły 1®. Jest również szanowanym kierowcom na torze, mimo niewybrednych zachowań poza wyścigami. Zawsze gotowy zabłysnąć sarkastycznym komentarzem i radą z ukrytym kolcem, Butler wykorzystuje każdą okazję aby zajść za skórę kierowcom, których postrzega jako potencjalne zagrożenie. Można go kochać lub nienawidzić, ale Devon Butler ma zamiar zostać prawdziwą żywą legendą świata Formuły 1®.

  • Brian Doyle

Brian odpowiada za zespół i to od niego zależy, czy wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Doyle spędza większość swojego czasu w biegu, przekazując wiadomości, strategie wyścigów lub łagodząc konflikty wewnątrz zespołu. Udało mu się ugruntować swoją pozycję w tym sporcie i obecnie zarządza dobrze naoliwioną maszyną. Prawdziwa osobistość, która żyje światem Fomuły 1®, jednak los Doyle’a jest ściśle związany z wydarzeniami na torze i tym, żeby wszystko szło zgodnie z planem.

  • Zoe Akkerman

Żona Caspera i fundament jego świata. Zoe powiązana jest ze sceną wyścigów od kilku lat i zdaje sobie sprawę z wyrzeczeń i poświęceń, które są niezbędne aby jej mąż pozostał w rywalizacji. Zoe jest zawsze gotowa wysłuchać i podzielić się ciepłym słowem, niezależnie od tego, gdzie akurat znajduje się jej mąż. Jest matką młodej dziewczynki, Lily i jako jedyna zna demony, z którymi mierzy się Casper, kiedy przychodzi mu stanąć w szranki z nowymi pokoleniami kierowców stających na scenie Formuły 1®.

Premiera gry odbędzie się za sprawą EA SPORTS już 16 lipca. F1® 2021 zadebiutuje na Xbox Series X|S, PlayStation®5, a także na Xbox One, PlayStation 4 i PC na platformie Steam. Cyfrowa wersja Digital Deluxe będzie także dostępna od 13 lipca – zaoferuje dodatkową zawartość, w tym 7 ikonicznych kierowców do wykorzystania w trybie My Team.