Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Polska premiera DS 7 Crossback

Podczas warszawskich targów Fleet Market 2017 DS Automobiles odkryje premierowo swój najnowszy model. DS 7 Crossback to dynamiczny SUV, który kapitalizuje wyrafinowanie i luksus francuskich ekskluzywnych marek oraz długoletnie doświadczenie inżynieryjne koncernu. Premiera DS 7 Crossback odbędzie się 22 listopada (środa) w Hali I Expo XXI o godzinie 11.20. Marka zaanonsuje także cenę modelu w Polsce.

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market to wydarzenie skupiające 7500 przedstawicieli firm z całej Polski – zarówno przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych międzynarodowych korporacji. W halach Centrum Expo XXI w Warszawie będzie można zobaczyć blisko 200 najnowszych modeli samochodów przeznaczonych dla biznesu – osobowych, jak i dostawczych. Na gości czeka także kilka biznesowych premier motoryzacyjnych – jedną z nich jest debiut Nowego SUVa DS 7 Crossback.

Zaprezentowany po raz pierwszy w Genewie wiosną 2017 r. nowy SUV jest pierwszym przedstawicielem drugiej generacji samochodów DS Automobiles. DS 7 Crossback reprezentuje wszystkie idee, które stanowią o tożsamości marki: elegancję, awangardowy design, ekskluzywne wykończenie i najnowsze technologie.

Charyzmatyczny, muskularny i zmysłowy DS 7 Crossback już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę elegancją kontrastujących linii nadwozia. Nowy sześciokątny grill, starannie zaprojektowane reflektory DS ACTIVE LED VISION, tylne światła wykorzystujące technologię 3D Full LED, tworzące wzór trójwymiarowej łuski – to detale podkreślające unikalny charakter auta.

Równie fascynujące jest wnętrze pojazdu. Awangardowy kształt podkreślają dwa 12-calowe wyświetlacze LCD – jeden przed oczami kierowcy, drugi na konsoli środkowej. Oba pozwalają w pełni kontrolować systemy wspomagania samochodu, urządzenia audio i aplikacje mobilne. Ta nowoczesność idealnie harmonizuje ze szlachetnymi i luksusowymi materiałami wykończenia.

W DS 7 Crossback La Première zastosowano najbardziej zaawansowane technologie, które następnie będą dostępne dla całej gamy. Należą do nich: system DS CONNECTED PILOT, który otwiera drogę do autonomicznej jazdy, DS NIGHT VISION, oferujący lepszą widoczność podczas jazdy nocą i DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, zawieszenie dla modeli DS rodem z XXI wieku, które dzięki wbudowanej kamerze jest w stanie przewidzieć niedoskonałości drogi, aby zapewnić nieprzerwaną przyjemność z jazdy.

DS 7 Crossback będzie także dostępny z hybrydowym napędem E-TENSE o łącznej mocy 300 KM przekazywanej na cztery koła. W ofercie są również tradycyjne jednostki: trzy silniki benzynowe oraz dwa wysokoprężne BlueHDi.

Premiera DS 7 Crossback odbędzie się 22 listopada (środa) w Hali I Expo XXI o godzinie 11.20.