Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Outlander wysoko w rankingu Kelley Blue Book

s-1200-xW rankingu przygotowanym przez portal Kelley Blue Book (KBB.COM), Mitsubishi Outlander w wersji na rok 2016 znalazł się na trzecim miejscu wśród najbardziej przystępnych cenowo modeli oferujących trzy rzędy foteli. Redaktorzy KBB brali pod uwagę 10 nowych wersji modelowych minivanów i SUV-ów, które mogą pomieścić do 8 osób i stanowią atrakcyjną ofertę finansową dla rodzin o ograniczonym budżecie. W finałowej dziesiątce znalazło się sześć minivanów i cztery SUV-y. Warto przypomnieć, że w porównaniu do poprzednika, w najnowszej wersji modelu Outlander wprowadzono ponad 100 modyfikacji i udoskonaleń.

„Wprowadzając w ubiegłym roku nowe wcielenie modelu Outlander 2016 wyznaczyliśmy nowe standardy jakości i wartości, czego dobitnym potwierdzeniem jest uznanie ze strony tak prestiżowego i zaufanego portalu motoryzacyjnego. Oznacza to również wzrost pozycji marki Mitsubishi w segmencie pojazdów klasy SUV/crossover.” – przekonuje Don Swearingen, dyrektor ds. operacyjnych, MMNA. „Chcieliśmy zaoferować naszym klientom niezawodny, przystępny cenowo samochód, który będzie spełniał wymagania współczesnej rodziny pod względem rozwiązań technologicznych, poziomu bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. A tak wysokie miejsce w rankingu KBB potwierdza, że w pełni udało nam się zrealizować te założenia.”

Na stronie portalu umieszczono szczegółowe opisy 10 wyróżnionych modeli, z uwzględnieniem m.in. zapotrzebowania na paliwo, mocy i osiągów, cen, galerii zdjęć oraz linków do opinii ekspertów i użytkowników. Mitsubishi Outlander 2016 zajął trzecią lokatę, m.in. dzięki temu, że oferuje bogate wyposażenie, dobry stosunek jakości do ceny oraz imponujące warunki gwarancji.