AktualnościGry

Odkryj swój talent

Codemasters® wraz z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) zaprezentowali dziś pierwszy film z serii, która śledzi losy hiszpańskiego kierowcy Formuły 1®, Carlosa Sainza, w ramach kampanii promocyjnej gry F1® 2021. W materiale filmowym Carlos, zabierając widzów na przejażdżkę po malowniczych wzgórzach Hiszpanii, zachęca do odkrycia ich własnych talentów. Zaprezentowany jako gracz i kierowca go-kartów w czasach swojego dzieciństwa w swojej drodze do dzisiaj, Carlos demonstruje swoją wolę do przekraczania barier w pogoni za tytułem mistrzowskim Formuły 1®.

Po transferze do zespołu Ferrari w minionym sezonie, Carlos Sainz odegrał kluczową role w zapewnieniu swojej drużynie trzeciej pozycji w Mistrzostwach Konstruktorów F1, jako ich najwyżej punktujący kierowca. Carlos ukończył rok z najlepszym do tej pory, osobistym wynikiem 4 podiów, zdobywając punkty w 20 z 22 wyścigów. Jest również jedynym kierowcą w stawce, który zakończył każdy z wyścigów, w których brał udział.

“W czasie gdy tegoroczni pretendenci do tytułu mistrzowskiego widnieli na większości nagłówków, nie powinno się zapominać o nieprawdopodobnych wynikach Carlosa w sezonie 2021” – powiedział Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Jesteśmy zachwyceni współpracą z Carlosem i nie możemy doczekać się kolejnych materiałów filmowych, w których opowie o swoim zamiłowaniu do serii FIFA”.

F1® 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata Formuły 1, może poszczycić się kilkoma nowymi funkcjami, w tym nowym, porywającym trybem fabularnym Braking point, rozbudowanym trybem kariery, w którym dwóch graczy może się wspólnie ścigać, a także trybem Real-Season Start z opcją wskoczenia do mistrzostw w dowolnym momencie, który już się wydarzył, przyjmując w czasie rzeczywistym rankingi kierowców i konstruktorów.

Więcej newsów dotyczących F1® 2021 znajdziesz na oficjalnej stronie gry oraz jej kanałach na Instagramie, Twitterze, YouTube i Facebooku.

Obejrzyj wideo z Carlosem Sainzem