Aktualności

Nowy SUV Peugeot 5008

Peugeot jest obecnie liderem na europejskim rynku kompaktowych SUV-ów z dwoma modelami, 5008 i 3008. SUV Peugeot 5008 został wyprodukowany w liczbie ponad 300 000 samochodów od debiutu w 2017 roku. Model osiąga doskonałe wyniki sprzedaży w Europie i na rynkach pozaeuropejskich. Od dzisiaj nowa edycja SUV-a Peugeot 5008 jest dostępna na polskim rynku.

Śmiały styl nowej edycji SUV-a wprowadza nas w kanony stylistyczne, które będą obowiązywały w przyszłości. Dzięki zmienionemu przodowi, nowym tylnym światłom Full LED, nowym kolorom nadwozia i oferowanemu po raz pierwszy pakietowi „Black Pack” samochód jest jeszcze bardziej okazały i nowoczesny. Nowy SUV Peugeot 5008 został wyposażony w najnowsze technologie. Kolejna generacja Peugeot i-Cockpit® z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i nowym ekranem dotykowym 10” HD potęguje doznania z jazdy. Liczne systemy wspomagania prowadzenia samochodu najnowszej generacji zapewniają większe bezpieczeństwo. Nowa jest również koncepcja gamy nowego SUV-a Peugeot 5008 – składa się z analogicznych wersji jak niedawno wprowadzona gama Peugeot 308. Obejmuje 3 poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

„Nowy SUV Peugeot 5008 to idealne uzupełnienie oferty marki w tym segmencie. To samochód stworzony, by przesuwać granice możliwości dzięki modularnemu wnętrzu, które można dowolnie konfigurować zapewniając komfortową podróż nawet siedmiu osobom. Doskonale wyposażony, wyróżniający się charakterystycznymi liniami i spektakularnym wnętrzem, na pewno zwiększy grono odbiorców na polskim rynku.” – Paweł Gawryluk, dyrektor marki Peugeot w Polsce.