Aktualności

Nowy Nissan Qashqai w Straży Pożarnej

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach w listopadzie służbę rozpoczął nowy Nissan Qashqai. Auto będzie w gestii Komendanta Straży i będzie wykorzystywane do zadań specjalnych oraz pełniło funkcję reprezentacyjną. Samochód wyposażono m.in. w urządzenia świetlne i błyskowe oraz system rozgłoszeniowy.

Nowy Qashqai nie jest pierwszym autem dostarczonym do Straży Pożarnej. Nissan ma bardzo bogatą historię i wiele sukcesów w dostawach zarówno do ochotniczych, jak i zawodowych jednostek Straży Pożarnej w całym kraju. W okresie ostatnich czterech lat tabory pojazdów operacyjnych Straży Pożarnej zasiliło ponad 50 sztuk samochodów tej marki, w tym modeli Navara, NV200 oraz pierwszej generacji Qashqai.

Nissany od lat świetnie sprawują się w służbie Straży Pożarnej. Auta cieszą się dużym zaufaniem strażaków, którzy chwalą nie tylko ich jakość, ale także wygodę użytkowania. Biorąc pod uwagę charakter pracy służb pożarniczych, trudność wykonywanych przez nie zadań oraz towarzyszący im na co dzień stres, niezawodność i komfort pojazdów operacyjnych są nierzadko kluczowe dla powodzenia akcji.

Cieszymy się, że dzięki bardzo dobrej opinii użytkowników Nissanów we wszystkich jednostkach Straży Pożarnej oraz lokalnym staraniom dealerów jesteśmy w stanie dostarczać coraz więcej różnych modeli naszej marki i tym samym wpisywać się w obraz idealnego dostawcy do służb mundurowych” – powiedziała Iwona Bartosik, regionalny kierownik do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Nissana.