Aktualności

Nowy Jeep Compass oficjalnie zaprezentowany

160927_jeep_compass_02_sliderW dniu 26 września, przy okazji uroczystego rozpoczęcia produkcji w zakładzie montażowym Jeep FCA w miejscowości Goiana (w stanie Pernambuco) w Brazylii, zaprezentowano nowego Jeepa Compassa.

Jeep Compass to nowy kompaktowy SUV o prawdziwie globalnym charakterze. Będzie oferowany z 17 opcjami oszczędnych układów napędowych do wyboru w ponad 100 krajach całego świata.

Nowy Jeep Compass poszerzy globalny zasięg marki, a to dzięki niezrównanemu połączeniu wielu atrybutów, między innymi najlepszych w klasie, typowych dla tej legendarnej marki, sprawdzonych systemów napędu 4×4, zaawansowanych, ekonomicznych układów napędowych, prestiżowego i charakterystycznego designu, doskonałej dynamiki prowadzenia, swobody podróżowania poza drogami asfaltowymi oraz bogatej oferty systemów bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii.

Nowy Jeep Compass, czyli kompaktowy SUV o największych w historii możliwościach, będzie dostępny w Ameryce Północnej w pierwszym kwartale 2017 roku, a w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce począwszy od drugiej połowy 2017 roku.

Dodatkowe zdjęcia i informacje dostępne będą podczas premiery modelu na rynku północnoamerykańskim podczas listopadowego Salonu Samochodowego w Los Angeles.