Aktualności

Nowości Lexusa na targach Fleet Market 2015

Lexus-RC_F_2015Lexusa RC F i Lexusa NX200t będzie można podziwiać tej jesieni podczas targów Fleet Market. Marka premium pokaże m.in. dwie nowości w segmencie SUV i limuzyny. Na szczególną uwagę zasługuje Lexus NX200t, ponieważ jest to absolutna nowość na rynku, segment, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce.

Siódma edycja targów Fleet Market odbędzie się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Jest to jedyna okazja w roku aby zobaczyć ponad 100 nowych samochodów osobowych i dostawczych, spotkać się z ekspertami z zakresu finansów, wynajmu, prawa, podatków czy ubezpieczeń. Szczegóły dotyczące targów znajdują się na www.fleetmarket.pl

LEXUS NX200t to kolejna propozycja japońskiej marki w niezwykle popularnym segmencie SUV-ów. Ten rewelacyjnie sprzedający się model zyskał teraz sportowy charakter. Rewolucja dostała formę i dostarcza teraz wiele radości z jazdy swoim użytkownikom. Turbodoładowany silnik benzynowy w połączeniu z łopatkami do zmiany biegów to przepis na samochód dający niewyczerpaną radość z jazdy. 238 koni mechanicznych i napęd na wszystkie koła – te parametry zapewnią nawet najbardziej wybrednym użytkownikom wiele radości.

LEXUS RC F to ugrzeczniona wersja japońskiego bolidu LFA. Zdecydowanie jeden z najpiękniejszych samochodów dostępnych na rynku. Ten model zachwyca nie tylko rasowym, sportowym wyglądem, ale także parametrami, jakie ma do dyspozycji kierowca. 100 km/h samochód osiąga już po 4,5 sekundy. Duża w tym zasługa najmocniejszego silnika V8 stworzonego przez Lexusa. 477 koni pochodzi z wolnossącego silnika, a to w połączeniu z ośmiobiegową przekładnią gwarantuje kierowcy gęsią skórkę.

FLEET MARKET 2015 to nie tylko wyjątkowe wydarzenie targowe w branży motoryzacyjnej i biznesie flotowym, to przede wszystkim olbrzymi multisalon samochodowy, w którym niemal wszyscy importerzy motoryzacyjni zaprezentują ponad 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Targi to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Podczas Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny, którego tematem wiodącym będzie: Auto firmowe. Finansowanie samochodów w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.