Aktualności

Nowa VITARA już od 61 900 zł

Suzuki Vitara
Suzuki Vitara

Do gamy Suzuki dołącza najnowsza odsłona popularnego SUV-A. Vitara może się pochwalić napędem na 4 koła ALLGRIP oraz zaawansowanym technologicznie wyposażeniem z zakresu bezpieczeństwa i rozwiązań komunikacyjnych.

Nowa Vitara jest dostępna w polskich salonach Suzuki, a jej ceny rozpoczynają się już od 61 900 zł za wersję z napędem na jedną oś oraz 69 900 zł za modele z inteligentnym napędem na cztery koła ALLGRIP. Vitara doskonale łączy atrakcyjny design z właściwościami SUV-a; jej stylistka podkreśla nowoczesność i innowacyjność, jednocześnie nawiązując elementami nadwozia do charakterystycznych rozwiązań stosowanych w SUV-ach Suzuki. ALLGRIP z czterema trybami jazdy oraz terenowy prześwit nadwozia (185 mm) pozwalają kierowcy dostosować charakterystykę pojazdu do zmiennych warunków drogowych i zapewniają znakomite właściwości jezdne na drodze, jak i w terenie.

Vitara jest oferowana w czterech bogatych i atrakcyjnych poziomach wyposażenia, a dzięki ofercie elementów stylizacyjnych i możliwości personalizacji wyglądu samochodu, pozwala użytkownikowi lepiej wyrazić siebie. Suzuki przygotowało bogatą paletę kolorów nadwozia oraz elementów dekoracyjnych, dzięki którym użytkownik może w znacznym stopniu dostosować charakter Vitary do swojego gustu i preferencji. Do wyboru dostępnych jest piętnaście kolorów lakieru nadwozia, w tym trzy zupełnie nowe odcienie, a także kilka dwukolorowych kompozycji, które podkreślają radość z jazdy nową Vitarą.

Vitara została wyposażona w szereg rozwiązań z dziedziny komfortu i bezpieczeństwa, które zadbają o to, żeby każda podróż była przyjemna i bezpieczna. Wśród nich znajdują się: radioodtwarzacz CD/MP3, system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth z zestawem głośnomówiącym oraz siedem poduszek powietrznych, które chronią pasażerów w razie kolizji czołowej lub bocznej.

W wybranych wersjach wyposażenia dostępny jest także adaptacyjny tempomat i system audio, który można sparować ze smarfonem. Adaptacyjny tempomat z ogranicznikiem prędkości stanowi połączenie klasycznego tempomatu i funkcji radaru, dzięki czemu jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa i relaksująca. System wykorzystuje radar do pomiaru odległości do pojazdu poprzedzającego i automatycznie dostosowuje prędkość Vitary, aby zachować do niego jedną z trzech zadanych przez kierowcę odległości autostradowych. Interaktywny system audio z zestawem głośnomówiącym jest kompatybilny ze smartfonami. Pozwala również na dostęp do zaawansowanych funkcji nawigacyjnych (wyposażenie dostępne w wybranych wersjach modelu). System Radar Brake Support (dostępny w wybranych wersjach modelu) oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, wykorzystując radar do zapobiegania kolizjom lub łagodzenia ich skutków.

Klienci mogą także wybrać opcję z oknem dachowym, które rozciąga się tu nad przednimi i tylnymi fotelami, tworząc w kabinie bardzo przyjemną atmosferę. Przy zamkniętym oknie dachowym szklane panele mają łączną długość 1000 mm. Po otwarciu, powstały otwór ma długość 560mm, dzięki czemu podróżujący mają wrażenie jazdy samochodem bez dachu.