Gry

Nowa aktualizacja i sezon F2 są już dostępne w EA Sports F1 23

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) zaprezentowało kolejną z serii aktualizacji gry i elementów ze świata rzeczywistego w EA SPORTS™ F1® 23. Zainteresowani mogą teraz zapoznać się z listą kierowców i bolidów sezonu 2023 Formuły 2™, a także z wyczekiwaną aktualizacją. Obydwie aktualizacje są już dostępne – gracze mogą cieszyć się kolejnymi wyścigowymi emocjami oraz nowymi projektami bolidów i być jeszcze bliżej uwielbianego sportu.

„Przy wprowadzaniu nowej aktualizacji ściśle współpracowaliśmy z wieloma zespołami Formuły 1. Każdy opracował unikalne modyfikacje bolidów, które starannie odtworzyliśmy w grze, aby zapewnić fanom jak najbardziej autentyczne wrażenia z wyścigów F1. Ponadto z radością ogłaszamy, że gracze mogą teraz wziąć udział w ekscytującym 14-rundowym sezonie Formuły 2, oferującym nową listę zawodników i wyzwań” – powiedział Lee Mather, Senior Creative Director w Codemasters.

Skoncentrowana na licznych zmianach wprowadzonych w każdym z zespołów F1® w trakcie sezonu, aktualizacja różni się w zależności od warsztatu i obejmuje aktualizacje sponsorów, barw, pojazdów i karoserii.

Sezon Formuły 2™ 2023 z udziałem zarówno znanych jak i debiutujących kierowców, takich jak Théo Pourchaire, Frederik Vesti, Ayumu Iwasa, Arthur Leclerc i Enzo Fittipaldi, zapowiada pełne akcji wyścigi i zaciętą rywalizację. Gracze mogą brać udział w wydarzeniach F2™ w trybach: kariery, F1® World i wieloosobowym.

Gracze F1® 23 mogą spodziewać się kolejnych ekscytujących nowości jeszcze w tym tygodniu. Niedawno ogłoszone malowanie Haas „Home Race”, kombinezon kierowcy i buty, zaprojektowane dla zespołu na Grand Prix Stanów Zjednoczonych, otrzymają ci, którym uda się pokonać Nico Hulkenberga w wydarzeniu dostępnym od 17 do 23 października*. ” Cieszymy się, że możemy świętować wyścigowy tydzień we współpracy z EA SPORTS F1 23, co jest dla nas pierwszym takim wydarzeniem. Praca z EA SPORTS była fantastyczna i mamy nadzieję, że gracze z przyjemnością podejmą wyzwanie, aby uzyskać dostęp do naszych wyjątkowych barw” – powiedział Mark Morrell, Director of Marketing, MoneyGram Haas F1 Team.

Pod koniec tygodnia do gry trafi kolejne wyjątkowe malowanie bolidu innego zespołu. Oceny kierowców zostaną zaktualizowane 19 października, aby jeszcze lepiej odzwierciedlać rzeczywiste wyniki w Singapurze, Japonii i Katarze, a mistrzowie F1 Esports, w tym Lucas Blakeley, aktualny mistrz Formula 1® Esports Series 2022, zadebiutują dziś jako ikony ” My Team”.