Aktualności

Mustang Mach-E z pakietem Frost White już w Polsce

Ford Mustang Mach-E wyróżnia się nie tylko nietuzinkowym wyglądem, doskonałymi osiągami, ale także możliwością personalizacji pojazdu. Jego niezwykle przestronne wnętrze jest komfortowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Model ten jest jednym z najlepiej prowadzących się aut elektrycznych, oferującym zaskakująco daleki zasięg. Firma Ford Polska wprowadziła właśnie do oferty specjalny pakiet stylizacyjny Frost White, dostępny wyłącznie dla Mustanga Mach-E.

Czym wyróżnia się Mustang Mach-E z pakietem Frost White?

Pakiet Frost White to wyjątkowe spojrzenie na Mustanga Mach-E dla osób, które uwielbiają biały kolor. Samochód z tym pakietem przyciąga bowiem spojrzenia białym wykończeniem detali nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. To wyjątkowa wersja w kontekście całego rynku samochodów elektrycznych.

Biały, trzywarstwowy lakier Star White pokrywa karoserię, obudowy lusterek, a także nadkola, które zostały specjalnie poszerzone dla tej wersji. Specjalny lakier Oxford White wykorzystano natomiast do słynnych emblematów Mustanga obecnych z przodu i tyłu pojazdu, ale nie tylko. Pokrywa on także wnęki zaprojektowanych specjalnie dla tego pakietu 19-calowych felg.

We wnętrzu kolor Oxford White znajduje się natomiast na emblemacie Mustanga na kierownicy.  Siedzenia, podłokietnik w konsoli centralnej i panele drzwiowe pokryto natomiast tapicerką w kolorze Light Space Grey, która idealnie kontrastuje z pozostałymi elementami tej wersji specjalnej. Uzupełnieniem całości jest listwa dekoracyjna deski rozdzielczej o klasycznym sześciokątnym wzorze i stonowanym kolorze Bright Silver.

Model z tym pakietem jest już dostępny do zamawiania

Mustanga Mach-E z pakietem Frost White wyposażono w napęd na cztery koła, baterię o zwiększonej pojemności, Pakiet Technology oraz dodatkowe opcje. Samochód jest już dostępny do zamawiania w Polsce, a cena pakietu to 5.000 zł.

– Naszym zdaniem samochody elektryczne są ekscytujące, a jazda nimi dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Wiedząc jak bardzo użytkownicy Mustanga Mach-E lubią personalizować swoje pojazdy, przygotowaliśmy dla nich wyjątkowy pakiet stylizacyjny – Frost White. Jesteśmy przekonani, że projekt tego samochodu trafi w gusta klientów, którzy do tej pory nie mogli znaleźć wersji idealnie skrojonej pod swoje wymagania. Wyrafinowany, luksusowo wyposażony pięciomiejscowy w pełni elektryczny SUV, ze sportowym przyspieszeniem i niezwykle dalekim zasięgiem, z atrakcyjnym pakietem stylizacyjnym jest w naszej ocenie wyjątkową propozycją na polskim rynku. To nasza niespodzianka dla klientów w oczekiwaniu na kolejne nowe, w pełni elektryczne modele Forda – powiedział Attila Szabó, dyrektor zarządzający Ford Polska.

Mustang Mach-E pokazuje ścieżkę sukcesu, którą podąża Ford

Ford Mustang Mach-E wskazuje, w jaki sposób przekuć wizję w rynkowy sukces, a także ścieżkę rozwoju, którą będzie podążał Ford w niedalekiej przyszłości. Marka w najbliższych latach będzie wprowadzać świetnie wyglądające, pełne innowacyjnych rozwiązań, skomunikowane, przestronne samochody elektryczne oferujące ponadprzeciętne osiągi. Gama modelowa będzie także uzupełniana o wszechstronne i niezawodne pojazdy dostawcze.

Premierę pierwszego całkowicie elektrycznego Forda z uwagą obserwowali zarówno fani marki, jak i dziennikarze oraz eksperci branży motoryzacyjnej. Liczne nagrody, które model ten otrzymał zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie dowodzą, że jest to niezwykle dopracowana konstrukcja. Wśród najważniejszych wyróżnień, które padły łupem Mustanga Mach-E w Polsce można wymienić m.in. zwycięstwo w głównej kategorii plebiscytu The Best Of Moto 2021 organizowanego przez wydawcę serwisu moto.pl, tytuł Samochodu Roku w plebiscycie Car Of The Year Polska 2022, a także główna nagroda w najbardziej cenionej kategorii plebiscytu Auto Lider 2022 – Premiera motoryzacyjna oraz w kategorii Crossover/SUV klasy średniej. Ten ostatni konkurs jest organizowany przez wydawcę magazynów „Motor” oraz „Auto Moto”, a także serwisu magazynauto.pl.