Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Mustang Mach-E potrafi przewieźć kajaki

Przybywa udoskonaleń i modernizacji Mustanga Mach-E. Po niedawnym podwyższeniu dopuszczalnej masy holowanej przyczepy do 1000 kg i homologowaniu zmienionego parametru dla kilku wariantów, wszystkie wersje Mustanga Mach-E uzyskały zatwierdzenie maksymalnej masy obciążenia dachu do 75 kg.

Oznacza to, że Mustang Mach-E jest gotowy na wyprawy z większym bagażem, niezależnie od tego, czy chcesz przewieźć kajaki nad rzekę, narty w góry, czy po prostu potrzebujesz boksu dachowego, bo urlopowy ekwipunek całej rodziny wymaga większej przestrzeni. W porównaniu z limitami obowiązującymi na lotniskach, 75 kg na dachu to odpowiednik trzech odprawianych walizek, bez dopłat za nadbagaż.

Wersje z opcjonalnym dachem panoramicznym są również homologowane do przewożenia bagażników dachowych o limicie do 65 kg. We wszystkich modelach Mustanga Mach-E cyfrowa instrukcja obsługi systemu infotainment SYNC4 zostanie odpowiednio zmieniona w przyszłej zdalnej aktualizacji Ford Power-Up over-the-air.

Nieustannie dążymy do udoskonalania pojazdów naszych klientów, aby zawsze mogli prowadzić najlepszą obecnie wersję Mustanga Mach-E. Mamy nadzieję, że ostatnie aktualizacje uatrakcyjnią tegoroczne letnie wyjazdy Mustangiem Mach-E.