Aktualności

Mio wprowadza na rynek MiVue R850T

Marka Mio wprowadza na rynek swój kolejny super wideorejestrator, ale tym razem jest on zupełnie inny niż dotychczasowe! To model Mio MiVue R850T, który jest zintegrowanym rozwiązaniem kamery w lusterku wstecznym typu E-Mirror. To pierwszy tego typu produkt w portfolio marki.

Świetnie wygląda i świetnie w nim widać

Mio MiVue R850T prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko. Posiada bardzo jasny, 11,88-calowy ekran dotykowy o antyodblaskowej powłoce, który zapewnia doskonałą widoczność. Jej design sprawia, że pasuje do wnętrza każdego samochodu. Dzięki bardzo wąskiej ramce ekranu kamera oferuje o wiele więcej widocznego obszaru w porównaniu do innych tego typu urządzeń o przekątnej 9,66 cala. Sam interfejs (UI) E-lusterka jest bardzo przejrzysty i intuicyjny za co został odpowiednio nagrodzony i otrzymał wyróżnienie IF Design Award 2023.

E-mirror posiada konstrukcję kabli zasilających 3 w 1, która integruje kable GPS, zasilania i tylnej kamery, zapewniając dyskretny, elegancki montaż. Lusterko zapewnia maksymalną widoczność dla bezpieczeństwa jazdy również wtedy, gdy tylne siedzenie jest w pełni zajęte przez pasażerów lub duże przedmioty, ponieważ obiektyw tylnej kamery jest zamontowany na szczycie tylnej szyby.

Doskonała jakość nagrań

Mio MiVue R850T jest wyposażona w przednią kamerę 2.5K 1440P HDR oraz tylną kamerę również w funkcją HDR. Dzięki temu zapisywane obrazy nie są prześwietlone, nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Wykorzystany w kamerze wysokiej jakości czujnik Sony STARVIS oraz technologia HDR (również w tylnej kamerze Mio MiVue T60) eliminują odblaski i odbicia, co sprawia, że nagrania są pozbawione szumów. Technologia HDR (High Dynamic Range), doskonale znana z innych produktów marki Mio ma za zadanie ułatwić odczyt tablic rejestracyjnych pojazdów na nagraniu.

Czarna skrzynka nowej generacji

Kamera Mio MiVue R850T została wyposażona w wiele inteligentnych funkcji. Jednym z nich jak asystent przejazdu, który dostarcza informacji o odcinkowym pomiarze prędkości oraz ostrzega przed fotoradarami, co chroni portfel kierowcy przed nadmiernym uszczupleniem. Dodatkowo wideorejestrator posiada zintegrowany moduł Wi-Fi 5, który umożliwia użytkownikom wykonywanie kopii zapasowych do smartfona oraz aktualizacje oprogramowania w czasie rzeczywistym.

Mio MiVue R850T posiada także funkcję komend głosowych, dzięki czemu kierowca nie musi odrywać rąk z kierownicy i może w pełni bezdotykowo i bezpiecznie kontrolować urządzenie.

Gdy samochód stoi zaparkowany, kamera czuwa nad jego bezpieczeństwem, nagrywając w trybie postojowym. Odtąd już żadna rysa ani wgniecenie powstałe na parkingu nie będą straszne, bo w każdym momencie będzie można znaleźć winowajcę na nagraniu kamery.

E-mirror Mio MiVue R850T kosztuje 1999 zł. Dodatkowo Marka Mio oferuje 3 lata gwarancji na swoje urządzenia. Do końca grudnia 2023 roku można ją kupić aż o 350 zł taniej w ramach akcji Cashback! Szczegóły na https://miocashback.pl/.