Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

MINI Countryman Pepper Edition

P90222596-highResMINI wprowadza na rynek limitowaną edycję modelu Countryman. Samochody sygnowane oznaczaniem Pepper Edition będą zwierały specjalny pakiet wyposażenia podkreślający wyjątkowy charakter auta.

MINI Countryman Pepper Edition to samochód dla osób, które chcą się wyróżniać. Ta limitowana edycja ograniczona jest do 444 egzemplarzy, po 111 sztuk w każdym kolorze pieprzu: białym, czarnym, zielonym i czerwonym. Ponadto, każdy samochód oznaczony będzie indywidualnym numerem – na tylnych drzwiach i na desce rozdzielczej. Decydując się na zakup edycji Pepper, klienci w cenie podstawowej otrzymają dodatkowe wyposażenie o wartości do 20 000 zł. W skład pakietu wchodzą m.in. sportowe fotele i kierownica obszyta skórą, listwy ozdobne w kolorze Piano Black, a także czujnik deszczu, system nawigacji oraz reflektory biksenonowe.

MINI Countryman Pepper Edition w ofercie ALL IN.

Samochód dostępny jest w leasingu ALL INN przeznaczonym zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferta charakteryzuje się uproszczonymi formalnościami i niższymi ratami niż w tradycyjnym leasingu. Dodatkowo w ramach ALL IN, każdy klient otrzymuje pakiet serwisowy i naprawczy MINI Service Inclusive oraz komplet kół zimowych.