Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Maserati uruchamia nowy program 10-letniej gwarancji

Elastyczność, innowacyjność i personalizacja – oto podstawowe czynniki, którymi Maserati Personal Service Lab kieruje się w rozwoju nowych usług dla klientów włoskiej marki. Teraz Maserati wprowadza nowy program gwarancyjny Extra10, rozszerzając ochronę elementów układu napędowego – silnika, skrzyni biegów, przekładni – na okres 10 lat od daty rejestracji samochodu. Usługa, oferowana jako dodatek do istniejącego programu przedłużenia gwarancji do 4 lub 5 lat (znanego jako „rozszerzona gwarancja”), jest dostępna na całym świecie*, dla wszystkich klientów, którzy posiadają dowolny model Maserati**.

Nowy program pozwala Maserati zaoferować wszystkim klientom innowacyjny produkt, który zapewnia dodatkową korzyść w postaci wyjątkowej elastyczności, niespotykanej w motoryzacyjnym świecie. Ta ważna nowość ma na celu konsolidację wartości samochodów włoskiej marki w czasie i gwarantuje użytkownikom całkowity spokój ducha – dzięki połączeniu najlepszych osiągów i przyjemności z jazdy, typowych dla każdego modelu z trójzębem.

Aby sprawdzić, czy dany samochód jest objęty programem, i uzyskać wszystkie informacje potrzebne do aktywacji usługi, wystarczy odwiedzić dowolnego dealera Maserati. Dealer poinformuje również o wszystkich dodatkowych usługach, z których można skorzystać w ramach programu gwarancyjnego Extra10, w tym o możliwości odbioru i zwrotu auta pod wskazany adres, ofercie samochodu zastępczego i nie tylko.

Maserati łączy tradycję i innowacyjność z bezkompromisowymi osiągami. Za sprawą Maserati Personal Service Lab, specjalnego działu zajmującego się tworzeniem usług oraz ofert skoncentrowanych na wymaganiach klientów, radość z prowadzenia Maserati staje się jeszcze bardziej angażująca. Maserati Personal Service Lab wspiera ją licznymi propozycjami, które mają zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby nabywców. Naczelnym celem jest tu zobowiązanie się do zapewnienia wyjątkowego, innowacyjnego doświadczenia klienta – doświadczenia, które wybiega w przyszłość.

* dostępna dla USA, Kanady i Ameryki Łacińskiej od 1 października 2022 r.
** w ciągu dziewięciu lat i sześciu miesięcy od daty rejestracji, bez limitu kilometrów