Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

L200 najlepszym samochodem flotowym 2016 roku

s-1200-xDebiutujący właśnie na polskim rynku nowy pickup Mitsubishi L200 piątej generacji otrzymał tytuł Najlepszego Pickupa 2016 roku w corocznym plebiscycie Fleet Awards Polska. O wygranej Mitsubishi L200 zdecydowało szerokie grono jury złożonego z kilkudziesięciu kierowników flot i 100 dziennikarzy motoryzacyjnych przy wsparciu wyliczeń wartości rezydualnych. Nowy pickup spod znaku Trzech Diamentów pokonał w tej rywalizacji aż 4 modele nominowane do tytułu a były to: Nissan Navara, Toyota Hilux, Ford Ranger i Isuzu D-Max.

Fleet Awards Polska i Wielki Test Flotowy
Organizowany od dziesięciu lat przez miesięcznik Flota konkurs na najlepsze samochody flotowe to najbardziej opiniotwórczy plebiscyt branżowy w Polsce. O przyznaniu nagród decydują bowiem w internetowym głosowaniu sami kierownicy flot wspierani przez głosy blisko setki dziennikarzy motoryzacyjnych oraz rezultaty wyliczeń wartości rezydualnych poszczególnych modeli. Następnie zespół ekspertów ocenia osiągi i własności jezdne pojazdów podczas Wielkiego Testy Flotowego zorganizowanego na terenie Twierdzy Modlin, w którym w tym roku wzięło udział aż 120 nowych modeli.

Ważna nagroda
„Jestem zachwycony mogąc dziś odebrać nagrodę dla Najlepszego Samochodu Flotowego 2016 w kategorii pickupów. Cieszę się, że Mitsubishi L200 pokonał wszystkich konkurentów a jury doceniło jego niebywały komfort połączony ze znakomitymi własnościami jezdnymi w terenie. To ogromnie ważna nagroda, gdyż pochodzi od prawdziwych praktyków i ekspertów: kierowników flot i dziennikarzy.” – powiedział Wojciech Ankiewicz, specjalista do spraw sprzedaży flotowej w polskim oddziale Mitsubishi Motors podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród.

Mitsubishi L200 – komfort w pracy
Mitsubishi L200 5. generacji właśnie debiutuje na polskim rynku. Dzięki komfortowi właściwemu pojazdom osobowym, nowej technologii napędu, znakomitej aerodynamice, mniejszej masie i wyższemu bezpieczeństwu czynnemu nowe Mitsubishi L200 stanowi wzór dla całego segmentu pickupów. Innowacyjna konstrukcja nowego, japońskiego pickupa Mitsubishi oprócz wzorowej funkcjonalności i świetnych własności jezdnych na drogach utwardzonych i w terenie, zapewnia kierowcy i pasażerom jakość i wygodę samochodu typu SUV. Nowy model Mitsubishi L200 2016, już w standardzie dostępny z napędem na 4 koła, jest oferowany w 4 opcjach wyposażenia, z dwoma silnikami, 2 rodzajami skrzyni biegów i w 2 wersjach nadwozia i 8 kolorach. Ceny nowego Mitsubishi L200 2016 zaczynają się od 109 990 zł. Mitsubishi Motors, jako jedyna marka na rynku umożliwia klientom jazdy testowe tym modelem wprost z własnego domu. Wielu z potencjalnych nabywców mieszka w małych miastach lub wsiach i to właśnie do nich docierają autami testowymi polscy przedstawiciele Mitsubishi Motors oferując jazdę próbną Mitsubishi L200 w bliskim otoczeniu i pracy.