Aktualności

Kolejne wyróżnienie dla Pajero

15BK_01_Main_EU_PAJERO_LRLegendarne Mitsubishi Pajero kolejny raz zdobyło najwyższe wyróżnienie w konkursie Awards 2014 organizowanym przez australijski serwis internetowy OzRoamer.

Mitsubishi Pajero Exceed DiD już trzeci rok z rzędu otrzymało w tej rywalizacji nagrodę dla najlepszego siedmiomiejscowego samochodu 4WD w cenie powyżej $60 000.Rob Fraser, wydawca OzRoamer powiedział, że Mitsubishi Pajero wciąż góruje nad konkurencją, oferując doskonałe właściwości jezdne w terenie i na utwardzonych drogach.

„Pajero to jedno z najlepiej prowadzących się aut z napędem 4WD w swojej klasie. Na autostradach i na bocznych drogach model ten zachowuje się, jak typowy samochód osobowy. Z kolei na luźnych i wyboistych nawierzchniach Pajero jest stabilne, dając kierowcy radość z prowadzenia. W terenie Pajero nie ma sobie równych.”

Tony Principe, dyrektor marketingu Mitsubishi Motors Australia powiedział, że ta nagroda zwraca uwagę na doskonałe właściwości Pajero oraz na ogólną jakość auta.

„Pajero od dawna jest jednym z ulubionych samochodów 4WD klientów z Australii z uwagi na właściwości terenowe, wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa oraz wysoką moc i dobre osiągi. Zmodernizowane Mitsubishi Pajero Exceed 2015 oferuje liczne elementy wyposażenia oraz wrażenia z jazdy czteronapędowym autem segmentu premium przy zachowaniu wysokiej wartości.”