Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Juke w limitowanej edycji Dynamic

147513_1_5Nissan wprowadza nową edycję specjalną crossovera Juke, skierowaną do klientów, którzy chcieliby zademonstrować swoją osobowość poprzez odpowiednią stylizację pojazdu.

Juke Dynamic jest dostępny w dwóch kolorach nadwozia – czerwonym Magnetic i czarnym Garnet – z pełnym pakietem personalizacji w kolorze czerwonym w standardzie. W skład pakietu wchodzą dopasowane do koloru nadwozia elementy wykończenia przedniego i tylnego zderzaka, specjalne oprawy reflektorów, nakładki na lusterka boczne oraz imponujące 18‑calowe felgi ze stopów metali lekkich z kolorowymi wstawkami.

Sportowego charakteru dodają sylwetce tylny spojler w kolorze czerwonym oraz specjalne listwy stylizacyjne poprowadzone wzdłuż dolnych krawędzi drzwi. Te dwa elementy montowane są wyłącznie na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, w celu dodatkowego podkreślenia atrakcyjności modelu.

We wnętrzu Nissana Juke Dynamic znalazły się wysokiej klasy częściowo skórzane fotele kierowcy i pasażera z czerwonym wykończeniem, zapewniające jeszcze wyższy komfort, niż dotychczas. Nowa czerwona nakładka na lusterko wsteczne podkreśla charakter samochodu i ożywia wnętrze, harmonizując z konsolą środkową, obwódkami otworów wentylacyjnych i wykończeniem drzwi, gdzie również zastosowano jaskrawą czerwień. Uzupełnieniem tego stylu są czarne dywaniki z czerwonymi napisami „Juke”.

Juke w edycji specjalnej Dynamic jest oferowany z dwoma najchętniej zamawianymi silnikami do wyboru: benzynowym 1.2 DIG‑T o mocy 115 KM (zużycie paliwa 5,8 l/100 km; emisja CO2 130 g/km) oraz wysokoprężnym 1.5 dCi o mocy 110 KM (zużycie paliwa 4,1 l/100 km; emisja CO2 107 g/km).

Dynamic jest oparty na popularnej wersji wykończenia N‑Connecta, co oznacza bogate wyposażenie standardowe. Obejmuje ono między innymi system multimedialny NissanConnect z nawigacją, ekranem dotykowym 5,8”, tunerem radia cyfrowego DAB i kamerą cofania. Juke w limitowanej serii jest również wyposażony w elektrycznie składane lusterka boczne oraz inteligentny kluczyk i przycisk uruchamiania silnika.

Nissan Juke Dynamic w wersji z benzynowym silnikiem 1.2 DIG-T o mocy 115 KM kosztuje 75 400 zł, a z jednostką 1.5 dCi 110 KM 84 200 zł.