Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Infiniti QX30 na rynku już wczesnym latem

56fbec6794ea4Nowy model Infiniti – Premium Active Crossover QX30 będzie dostępny w salonach w Polsce (i innych krajach europejskich) już wczesnym latem.

Jako pierwsze na rynek wjadą samochody w najdroższej wersji silnikowej – 2.2d o mocy 170 KM – z inteligentnym napędem na wszystkie koła i siedmiobiegową, dwusprzęgłową przekładnią automatyczną, w wersjach wyposażenia premium oraz premium tech. Cena pierwszej z tych wersji to nieco ponad 158 278 złotych, drugiej – topowej, najdroższej w gamie QX30 – 180 157 złotych.

Infiniti QX30 miał swoją europejską premierę podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Model powinien zainteresować klientów, którzy szukają crossovera równie dobrze spisującego się w gąszczu miejskich ulic, jak i na krętych drogach wiejskich.  Jego ważnym atutem jest szereg nowych intuicyjnych technologii zwiększających bezpieczeństwo, komfort i wygodę opakowanych z wielką elegancją w stylistycznie odmienne od konkurencyjnych modeli, dynamiczne w bryle i przetłoczeniach, nadwozie.