Aktualności

Ford USA zaprasza fanów Mustanga do zabawy Best Stang Decade

Już tylko kilka dni dzieli fanów Forda Mustanga od premiery nowej generacji modelu, która zaplanowana jest na 14 września. Chcąc uczcić pierwsze sześć generacji modelu, producent zaprosił entuzjastów marki do zabawy Best Stang Decade na najoryginalniejsze przebranie tematycznie związane z latami każdej z generacji kultowego Forda Mustanga.

Wszyscy ci, którzy wybierają się na Stampede – światową premierę siódmej generacji Forda Mustanga, są zachęceni do przebrania się w stroje inspirowane ich ulubionym okresem w historii modelu, od lat 60-tych XX wieku po dzień dzisiejszy.

Grono jurorów składające się z redaktorów magazynu Hour Detroit, a także ekspertów w dziedzinie mody, sztuki i rozrywki oceni przygotowane stroje i wybierze 12 finalistów, po dwóch z każdej dekady. Trzy zwycięskie stroje zostaną nagrodzone. Zwycięzca otrzyma dwuletni najem najnowszego Mustanga GT. Osoba, która uplasuje się na drugim miejscu będzie miała możliwość wczesnych jazd testowych najnowszym Mustangiem. Zaś zdobywca trzeciego miejsca zasiądzie na fotelu pasażera i odbędzie przejażdżkę po torze najnowszym Mustangiem, za kierownicą którego zasiądzie kierowca Ford Performance.

Właściciele Mustangów mogą rejestrować swój udział w premierze Stampede, która rozpocznie się barwną paradą Mustangów spod głównej siedziby Forda w Dearborn do miejsca światowej premiery najnowszego modelu – Hart Plaza w Detroit.

Ford USA będzie na żywo transmitować wydarzenia związane ze światową premierą Mustanga siódmej generacji w swoich mediach społecznościowych. Producent chce dzielić tę pasję i ekscytację związaną z premierą nowej generacji najlepiej sprzedającego się samochodu sportowego na świecie z fanami marki. Wspólnie będą wsłuchiwać się w basowe brzmienia potężnych silników oraz oglądać niezwykłe przeróbki samochodów przygotowane przez ich właścicieli. Główne wydarzenie rozpocznie się 14 września br. o godzinie 20.00 EDT.

By wziąć udział w konkursie Best Stang Decade, uczestnicy muszą sfotografować się w jednej z fotobudek podczas premiery Stampede 14 września br. w godzinach 18.30-21.30 EDT.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej 15 września br.

W konkursie Best Stang Decade mogą wziąć udział osoby będące rezydentami USA, które mieszkają w jednym z 50 stanów i mają ukończone 18 lat, a także zarejestrowały swoje uczestnictwo w wydarzeniu Stampede.