Aktualności

Fiat 500X gwiazdą nowego i ekskluzywnego show

Dziś wieczorem Londyn będzie gościł niezwykły show, którego gwiazdami będą Fiat 500X i Dynamo, światowej sławy iluzjonista, z którym marka Fiat współpracuje w fazie  przedpremierowej swojego nowego crossovera.

Na ekscytujący występ wybrano niezwykle miejsce: wielofunkcyjną halę sportową Copper Box Arena znajdująca się w pobliżu Parku Olimpijskiego Queen Elizabeth w Stratford, we wschodniej części brytyjskiej stolicy.

Impreza ta umacnia pracę angielskiego iluzjonisty z nowym modelem Fiata rozpoczętą poprzez realizację niesamowitego filmu 3D. Wysokiej jakości film, zrealizowany przez producenta Framestore, można było zobaczyć w salonach dealerskich podczas europejskiej trasy „The Power of X”, gdzie, dzięki specjalnemu wizjerowi VR, można było przeżyć niezwykłą interaktywną podróż razem z Dynamo i 500X.
Dzisiejszy londyński występ wyznacza początek nowej fazy w karierze iluzjonisty po ogromnym sukcesie telewizyjnego programu „Magician Impossible”, który od 2011 do 2014 przyciągnął przed ekrany telewizorów ponad 250 milionów widzów w 180 krajach.

Na ostatni etap europejskiej trasy „The Power of X”- londyński występ: hala Copper Box Arena została na zewnątrz udekorowana elementami zainspirowanymi przez  concept „X” i jest sceną wystawową dla kilku egzemplarzy modelu Fiat, natomiast wewnątrz stworzono niespotykane dotąd połączenie magii i technologii.  To właśnie tutaj, nie uciekając się do pomocy specjalnej scenografii, angielski iluzjonista wejdzie na pustą scenę, aby przedstawić show, który przygotowuje od trzech lat.

Teraz nadeszła ta chwila – Dynamo razem z nowym Fiatem 500X jest gotów zaskoczyć 1000 gości zaproszonych na tę niezwykłą i ekskluzywną imprezę. Całość pod znakiem „X”, starożytnego i magicznego symbolu, który łączy sztukę Dynamo z nowym modelem Fiata.

Symbol „X” oznacza zmianę i transformację, ale jednocześnie też równowagę czy „sprawiedliwy” rozdział przeciwstawnych elementów, tak samo jak nowy crossover Fiata, gdzie symbol X wyraża „przekrojowość” produktu, znajdując idealną przestrzeń, gdzie krzyżują się cechy samochodów z różnych segmentów, z których każdy przeznaczony jest dla osób i młodych, i starszych, miłośników piękna i charakteru, których łączy ta sama chęć cieszenia się sprawiającą przyjemność jazdą i wyrażania swojej osobowości poprzez wyróżniający się styl.  Dla wszystkich tych osób odpowiedź jest dzisiaj jasna i wyczerpująca: Fiat 500X.

Emocjonujący londyński wieczór zakończy się ekskluzywnym party, podczas którego wystąpi brytyjski duet Gorgon City, który stał się już jednym z liderów europejskiego clubbingu.

Londyński występ kończy 80-dniową europejską trasę „The Power of X”, podczas której Fiat 500X zagościł na głównych placach 74 europejskich miast i na 602 ekskluzywnych premierach u dealerów Fiat w Europie. Dzięki tym inicjatywom publiczność miała okazję poznać nowy samochód jeszcze przed oficjalną premierą w salonach, która właśnie miała miejsce we Włoszech i stopniowo będzie realizowana na pozostałych rynkach.