Gry

F1 22 z kolejną aktualizacją

Codemasters™ oraz Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) zapewniają graczom EA SPORTS F1® 22 niespotykaną sportową autentyczność, na bieżąco odzwierciedlając świat królowej motorsportu. Już 31 października na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One, oraz PC pojawi się duża aktualizacja zawierająca m.in. nowe wzory karoserii, które zostały przygotowane na podstawie referencji dostarczonych przez zespoły Formuly 1®. Wszystkie zespoły, w tym nowi mistrzowie świata konstruktorów FIA Formuły 1®, Red Bull, doczekały się zmian w zakresie geometrii, karoserii, sponsorów i kolorów, a także strojów zespołów, przestrzeni gościnnych i wyglądu garażu. Aktualizacja będzie zawierała też trzecią zmianę ocen kierowców oraz specjalne przedmioty zaprojektowane z okazji Halloween i FORMULA 1 GRAN PREMIO DE LA CIUDAD DE MÉXICO 2022.

Przed Grand Prix w ten weekend F1® 22 uczci Día de Muertos ekskluzywną zawartością w grze inspirowaną meksykańskim Świętem Zmarłych. Zestaw tematyczny, w skład którego wchodzi malowanie bolidu, kombinezon wyścigowy, czapka, kask i buty, został dołączony jako zawartość VIP w Podium Pass Series 3 do odblokowywana do 7 grudnia.

Z kolei w upiornym duchu Halloween, zostanie dołączona do gry, za darmo dla wszystkich graczy* specjalna, ograniczona czasowo dekoracja inspirowana Kotem z Cheshire z Alicji w Krainie Czarów. Malowanie zostanie wysłane do wszystkich poprzez wiadomości w grze i będzie dostępne do pobrania między 31 października a 5 grudnia. Wspierając narrację Krainy Czarów i inspirując się postacią Królowej Kier, fani mogą również zakupić kapryśny i konfigurowalny zestaw Wonderland Hearts, który zawiera wyposażenie samochodu, kask, kombinezon i rękawice, w sklepie gry od 2 do 8 listopada*.

„Z każdym wyścigiem zespoły F1 nieustannie rozwijają wygląd i projekt swoich bolidów. W tym roku pracowaliśmy ciężej niż kiedykolwiek, aby dostarczyć szeroką gamę ulepszeń dla każdego zespołu na torze i upewnić się, że nasza aktualizacja sportowa jest największą i najbardziej autentyczną do tej pory. Wszystko by przybliżyć naszych graczy do prawdziwych wydarzeń jak nigdy dotąd. Mamy nadzieję, że fanom spodobają się także niektóre świąteczne elementy, które do niej dołączyliśmy – powiedział Paul Jeal, Senior Director F1® Franchise w Codemasters.

W tym tygodniu studio wydało również trzecią aktualizację ocen kierowców w grze, która została przygotowana we współpracy z ekspertami Formuły 1® Davidem Croftem, Alexem Jacquesem i Anthonym Davidsonem, aby lepiej odzwierciedlić indywidualne osiągnięcia do FORMULA 1 HONDA JAPANESE GRAND PRIX 2022. Nicholas Latifi i Sergio Perez to jedyni dwaj kierowcy, którzy tym razem poprawili swoje oceny ogólne. Pełne zaktualizowane oceny kierowców w grze F1® 22 można zobaczyć tutaj.