Aktualności

Eclipse Cross PHEV bestsellerem w lipcu

Według najnowszych raportów Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczących liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w lipcu w Polsce bestsellerowym SUV-em z napędem plug-in hybrid. Po siedmiu miesiącach tego roku zajmuje też drugi stopień podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek i trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

Całe podium

Opublikowany niedawno raport PZPM pokazuje, że model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4×4 – elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka – był w lipcu najczęściej rejestrowanym samochodem SUV PHEV w Polsce.

W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy 2022 roku ten model zajął również drugie miejsce wśród SUV-ów PHEV popularnych marek – z wyłączeniem modeli premium.

Jeśli spojrzymy na dane dotyczące wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów z napędem PHEV, to w tym samym okresie – w ciągu pierwszych 7 miesięcy bieżącego roku – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był trzecim najczęściej wybieranym modelem.