Pozostałe

DS 3 i DS 3 cabrio w nowym wydaniu

cl 16.002.017 jpgOd momentu wprowadzenia w 2010 r. DS 3 zdobył serce 390 tys. klientów. Od Paryża po Tokio, od Londynu po Buenos Aires. Dzięki wyrazistej osobowości, niepowtarzalnemu stylowi, przyjemności jazdy i nowoczesnemu wyposażeniu DS 3 stało się prawdziwą ikoną stylu. Nowe DS 3 i DS 3 Cabrio, zaprezentowane w dniu dzisiejszym pod szklaną Piramidą w Luwrze, są jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachwycają nowymi elementami stylistycznymi i większą funkcjonalnością. Do Nowych DS3 oraz DS3 Cabrio trafia także 3-cylidnrowa turbodoładowana jednostka 1.2 PureTech 130KM, a wkrótce oba modele będą również dostępne w wersji PERFORMANCE o mocy 208 KM.

„ Kultowe auto”, „Jedyne w swoim rodzaju” , „DS 3 stanowi przewrót w kanonach obowiązujących w motoryzacji” , „samochód, który odciśnie piętno na swojej epoce” … to opinie klientów zapytanych o DS 3. Użytkownikowi DS3 są dumni z posiadania samochodu niepowtarzalnego, które budzi pragnienie posiadania i codziennie potrafi czymś zachwycić, a zarazem doskonale wpisującego się w spersonalizowany przez nich wizerunek. Dla projektantów aby odświeżyć taki samochód trzeba było wykorzystać to, co złożyło się na sukces DS 3 – możliwości personalizacji, styl i dynamikę – i dodać do tego nowoczesne technologie i wyposażenie. Nie zapominając o zamiłowaniu do starannego dopracowania najmniejszych detali, którymi są tak kluczowe dla projektantów marki DS.

„ Nowe DS 3 jest przykładem prawdziwej succes story. Wraz z jego metamorfozą rodzina modeli DS jest w komplecie. To stylowy, zaawansowany technologicznie model, który przyciąga klientów szukających możliwości wyrażenia swojej osobowości, personalizacji ale też dynamicznych doznań.” Yves Bonnefont, Dyrektor Generalny DS.