Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Gry

Darmowy weekend w F1 22

Codemasters™ i Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) prezentują “darmowy weekend”* by uczcić zbliżające się Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2022. Z tej okazji, uwielbiany kierowca McLarena, Daniel Ricciardo, wskoczył do symulatora i przygotował dla graczy przewodnik „krok po kroku”, w jaki sposób wykręcić najlepszy czas na Circuit of The Americas. Dodatkowo, wiele przedmiotów w grze inspirowanych Stanami Zjednoczonymi będzie dostępnych za darmo**, a podczas weekendu będzie obowiązywała specjalna promocja cenowa na grę.

Od 20 do 24 października*** gracze na całym świecie będą mieli okazję zagrać w F1® 22 za darmo podczas weekendu wyścigowego USA. Gra będzie dostępna jako darmowa wersja próbna na PlayStation®4 i PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC (Steam). Nowi gracze mogą zapoznać się ze specjalnymi promocjami cenowymi, a wszystkie postępy w grze z okresu próbnego zostaną zapisane w pełnej wersji.

Aby wesprzeć nowych i obecnych graczy przed weekendem wyścigowym, studio nawiązało współpracę z Danielem Ricciardo, tworząc przewodnik z jego wskazówkami, sztuczkami i sekretami, jak najszybciej pokonać tor w Austin. Ricciardo, dzięki swojemu doświadczeniu i charyzmatycznej osobowości, zagłębia się w tajniki techniczne, takie jak punkty hamowania, trudne zakręty, wyprzedzanie i strefy DRS, oraz wyjaśnia, co trzeba zrobić, aby pokonać tor.

„Z Grand Prix Stanów Zjednoczonych w COTA za rogiem, chcieliśmy zrobić coś specjalnego i pozwolić jak największej liczbie graczy doświadczyć nowej ery Formuły 1. Podczas tej darmowej weekendowej wersji próbnej każdy może doświadczyć emocji związanych z Formułą 1, mając do dyspozycji najlepszego możliwego trenera przygotowującego do wyścigu, czyli Daniela Ricciardo” – powiedział Paul Jeal, Senior Director F1® Franchise w Codemasters.

Darmowa** zawartość inspirowana Stanami Zjednoczonymi jest również dostępna teraz poprzez pocztę w grze jako część obchodów weekendu wyścigowego. Do 7 listopada wszyscy gracze, którzy zalogują się do gry, otrzymają koszulkę z Gwiazdami i Pasami, kask, kombinezon wyścigowy i rękawice, a także celebrację „The Griddy” dla wszystkich kierowców stworzonych przez graczy.

*Czas trwania okresu próbnego jest ograniczony i może ulec zmianie. Darmowy okres próbny trwa od 00:00 PT 20 października 2022 roku do 23:59 PT 24 października 2022 roku. Do gry wymagane jest połączenie z Internetem, konto EA oraz akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com) oraz Polityki prywatności i plików cookie (privacy.ea.com). Dostęp na niektórych platformach może wymagać posiadania konta na platformie w wersji premium. Dodatkowa zawartość w grze może być dostępna do zakupu i jest dostępna do dalszego wykorzystania w pełnej grze; zakupiona zawartość nie zostanie zwrócona po zakończeniu próby.

**Wymaga gry F1® 22 i wszystkich aktualizacji.
***Tylko na PlayStation i Steam. Darmowa wersja na Xbox potrwa do 23 października.