Aktualności

Dacia rusza z gwarancją Dacia ZEN

Nowa gwarancja Dacia ZEN jest dedykowana klientom serwisów Dacia, którzy dokonują przeglądów serwisowych u autoryzowanych partnerów Dacii. Dacia ZEN pozwala na coroczne przedłużenie ochrony gwarancyjnej na 12 miesięcy lub 30 000 km przebiegu (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze).

W celu skorzystania z oferty klient musi przeprowadzić przegląd w autoryzowanym serwisie Dacia w pojeździe nie starszym niż 6 lat z maksymalnym przebiegiem 120 000 kilometrów. Gwarancję Dacia ZEN można wielokrotnie aktywować aż do osiągnięcia 7-letniego wieku pojazdu lub do 150 000 km przebiegu, poprzez przeprowadzanie regularnych przeglądów w serwisie Dacia.

Zgodnie ze strategią marki, Dacia stawia na inteligentne i proste rozwiązania, jednocześnie potwierdzając jakość i niezawodność jej samochodów. Właściciel Dacii ma pewność, że jego samochodem opiekują się specjaliści, którzy zapewniają serwis na najwyższym poziomie z wykorzystaniem oryginalnych części. Gwarancja Dacia ZEN chroni klienta przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, które mogą wystąpić w pojeździe w okresie objętym ochroną, a także pośrednio może mieć znaczenie w momencie jego odsprzedaży. Zwykle samochód z regularnym planem serwisowym zrealizowanym w autoryzowanej stacji zgodnie z zaleceniami producenta jest uznawany na rynku za mający wyższą wartość rezydualną.

Oferta dotyczy pojazdów określonych w Ogólnych Warunkach Gwarancji Dacia ZEN, dostępnych w salonach i na www.dacia.pl

Szczegółowe warunki oferty dostępne w salonach i na www.dacia.pl/zen