Aktualności

C5 Aircross Hybrid z zasięgiem 55 KM

Citroën przyczynia się do upowszechniania samochodów od ponad 100 lat. W 2020 roku Citroën będzie upowszechniał samochody elektryczne, oferując w gamie sześć zelektryfikowanych modeli z bardzo niską emisją spalin. Wszystkie nowo wprowadzane na rynek modele marki będą miały swoje wersje zelektryfikowane, co odzwierciedla zaangażowanie Citroëna w odpowiedzialną transformację energetyczną, której celem jest oferowanie jak największej liczbie użytkowników, na każdym rynku i w każdym segmencie, modeli inspirowanych potrzebami klientów i dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Citroën rozpoczyna elektryfikacyjną ofensywę z nowym hasłem „Inspirëd By You All” zarezerwowanym dla zelektryfikowanych modeli i flagowego ze względu na zaawansowane technologie modelu Nowego SUV-a C5 Aircross Hybrid, czyli Silent Urban Vehicle klasy ë-Comfort. To symbol przejścia do rozszerzonej gamy modeli spalinowych i elektrycznych, wzbogaconej w 2020 roku o wersje w 100% elektryczne i wersje hybrydowe typu plug-in.

SUV C5 Aircross, już będący wzorcem komfortu w szczególności za sprawą zawieszenia z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeń Advanced Comfort i 20 technologii wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap programu Citroën Advanced Comfort® z nową, hybrydową wersją plug-in.