Aktualności

Limitowana seria Renault Twingo Bizuu

katarzyna glinka, ambasadorka marki renaultRenault Polska we współpracy z marką modową bizuu wprowadza do sprzedaży serię limitowaną Twingo bizuu. Twingo bizuu po raz pierwszy zostało pokazane podczas prezentacji nowej kolekcji linii BIZUU APRES MIDI. Projektantki marki bizuu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak, przygotowały Nowe Twingo w serii limitowanej z elementami wyposażenia z motywem kwiatowym, nawiązującymi do najnowszej kolekcji bizuu wiosna-lato 2015.

Seria limitowana Twingo bizuu w kolorze pastelowym niebieskim powstała na bazie wersji Intens Energy TCe90. Bizuu, czyli Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak idealnie połączyły ze swoją kolekcją elementy wyposażenia samochodu, które stały się jeszcze bardziej designerskie i eleganckie. Osłona dźwigni zmiany biegów i przenośny schowek-torebka Twingo, zostały wykonane z materiału z motywem kwiatowym, będącym przewodnim wzorem najnowszej kolekcji bizuu. Te elementy stworzone przez bizuu nadały Twingo niezwykle kobiecy charakter i jeszcze bardziej wpisują ten model w życie aktywnej, ambitnej kobiety, szukającej wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Każdy nowy właściciel Twingo bizuu otrzyma też specjalnie opracowany dla tej serii brelok oraz bon zniżkowy na zakupy w butikach bizuu. Samochód ten można już zamawiać w salonach Renault w cenie 46 300 PLN.

Nowe Renault Twingo to pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu to praktyczne miejskie auto charakteryzuje się najlepszą zwrotnością w swojej klasie, pozwalającą swobodnie poruszać się po mieście i zaparkować dosłownie wszędzie. Designerskie, kolorowe i wyposażone w inteligentne technologie Nowe Renault Twingo doskonale wpisuje się w życie aktywnej kobiety i świetnie pasuje do marki bizuu. Obie marki – bizuu i Renault Twingo – nowatorsko podchodzą do designu i w oryginalny sposób wykorzystują najnowsze trendy.

Renault Polska w ramach promocji nowego modelu Twingo współpracuje z marką bizuu. Proponowane przez bizuu i Twingo rozwiązania pozwalają kobietom wyróżnić się, podkreślając ich indywidualny styl.