Wody Polskie z flotą 82 nowych Transitów

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zwiększyło swoją flotę o 82 nowe Fordy Transity w zabudowie skrzyniowej z plandeką. Samochody z zabudową dostarczyła firma Frank-Cars.

Kompleksowe rozwiązanie dla wymagającego klienta

82 Transity zasiliły park pojazdów PGW Wody Polskie, którego misją jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami dla ochrony naszych zasobów wodnych i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Dostarczone samochody to Transity w kolorze Frozen White, wersji wyposażenia Ambiente i rozstawie osi L2. Podwozie z podwójną kabiną zapewnia miejsce nawet dla siedmiu osób. Burty zabudowy skrzyniowej z plandeką zostały wykonane z aluminium, a rama pośrednia została wykonana z lekkich profili aluminiowych. Wszystkie pojazdy wyposażono w wyciągarkę.

Wszystkie pojazdy napędzane są silnikiem wysokoprężnym 2.0 EcoBlue o maksymalnej mocy 130 KM (95,6 kW) z manualną, 6-stopniową skrzynią biegów. Silnik ten charakteryzuje się zrównoważonymi osiągami, oszczędnością i wysoką kulturą pracy.

Samochody wyposażone są w inteligentny napęd na wszystkie koła, co z pewnością przydaje się w codziennej eksploatacji. Gdy tylne koła wykrywają poślizg, automatycznie dołączany jest napęd na koła przednie. Co więcej, między przednią, a tylną osią, rozkładane jest do 100% dostępnego momentu obrotowego, aby zapewnić maksymalną trakcję.

Profesjonalnie przygotowana sieć dilerska Forda

Kontrakt dla Wody Polskie zrealizowała firma Frank-Cars z Częstochowy, która adaptacją pojazdów zajmuje się już od 2004 roku. To kolejna realizacja z zakresu zabudów samochodów Forda. Firmy współpracujące z producentem zajmują się kompleksowymi zabudowami samochodów – skrzyniami, kontenerami, wywrotkami czy izotermami, ale również specjalistycznymi pojazdami dla straży pożarnej, policji czy instytucji ochrony środowiska.

W ofercie znajdują się także zabudowy specjalistyczne wymagające niecodziennych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii, a także te będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby klienta, w których najważniejsza jest funkcjonalność.

– Jesteśmy dumni z możliwości zrealizowania tego kontraktu. Zawsze staramy się dostarczyć klientowi najwyższej jakości pojazdy, które mają być sprawdzonym narzędziem pracy, gotowym na wyzwania codzienności. Nasi wykwalifikowani pracownicy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam odpowiadać na najbardziej złożone potrzeby – powiedział Wojciech Zyguła, dyrektor ds. klientów kluczowych Frank-Cars.