Świetne osiągi Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 triumfowała w prestiżowym teście opon letnich zorganizowanym przez Auto Bild allrad, osiągając najkrótszą łączną drogę hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach. Eksperci magazynu chwalili ogumienie amerykańskiego koncernu za ogólne osiągi, sportowe prowadzenie i precyzję kierowania .

Eagle F1 Asymmetric 5, najlepsza opona letnia w portfolio Goodyear dedykowana do jazdy po drogach publicznych, otrzymała również wysokie oceny od Gute Fahrt , Auto Bild i Auto Bild Sportscars . Czasopisma wyróżniły ją za wyjątkowe osiągi na mokrej nawierzchni – zwłaszcza w zakresie hamowania i prowadzenia.

Eagle F1 Asymmetric 5 doskonale sprawdziła się również na suchych drogach. Eksperci Gute Fahrt ocenili jej kierowalność na suchej jezdni jako wzorcową, a AutoBild pochwalił wyjątkowe przebiegi i wysoką precyzję prowadzenia.

Wyniki testów potwierdzają, że opona Eagle F1 Asymmetric 5 nie ma sobie równych pod względem hamowania na mokrych i prowadzenia na suchych nawierzchniach. Wysoko uszlachetniona mieszanka gumowa gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne na mokrej jezdni. Ponadto innowacyjna technologia opracowana przez inżynierów Goodyear zwiększa powierzchnię styku z nawierzchnią, skracając drogę hamowania o zdumiewające 4% na mokrym asfalcie i o 7% na suchym w porównaniu z jej poprzedniczką, wielokrotnie nagradzaną Eagle F1 Asymmetric 3.

Dzięki Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 kierowcy mogą cieszyć się wspaniałą jazdą, ponieważ opona poprawia reakcje układu kierowniczego, zapewniając lepsze czucie samochodu i większe poczucie pewności.