Aktualności

Nowy Peugeot e-Boxer

Po rekordzie sprzedaży samochodów dostawczych w 2019 roku z blisko 274 tysiącami wydanych samochodów, marka Peugeot przyspiesza ofensywę na tym rynku i przechodzi do kolejnego etapu elektryfikacji swojej gamy. W uzupełnieniu do nowego PEUGEOT e-Experta, marka Peugeot z dumą przedstawia nowego Peugeot e-Boxera w wersji z napędem w 100% elektrycznym. To doskonały przykład strategii marki „Power Of Choice” zakładającej wybór rodzaju napędu w gamie dostawczej.

Na fali sukcesu handlowego poprzednich generacji z ponad 1 250 000 sprzedanych samochodów w 110 krajach od momentu premiery rynkowej w 1994 roku, Peugeot Boxer wprowadza nową ofertę na rynku furgonów. Będzie teraz dostępny z silnikiem elektrycznym w wersji Peugeot e-Boxer:

– 2 poziomy zasięgu sięgającego nawet do 340 km zgodnie z protokołem WLTP (w trakcie homologacji),
– 2 pojemności akumulatora trakcyjnego 37 kWh i 70 kWh,
– 4 długości i 3 wysokości nadwozia,
– ładowność sięgająca 1890 kg (w zależności od wersji),
– przestrzeń ładunkowa nawet 17 m3, identyczna jak w wersji spalinowej.

Nowy Peugeot e-Boxer zapewnia doskonałe parametry użytkowe, modularne wnętrze i możliwości zabudowy, tak ważne dla klientów biznesowych. Umożliwia również wjazd bez ograniczeń do centrów miast. Zachowuje wszystkie cechy oryginalnego Peugeot Boxera – bez kompromisów i z zerową emisją.